ANKARA DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI

Ankara Düğün Fotoğrafçısı


g&e Photography olarak, profesyonel ekibimizle ve üst düzey ekipmanlarla en güzel “an” larınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Ankara 'da Düğün Fotoğrafları için çekim öncesi çiftlerimizle yüz yüze görüşerek çekilecek fotoğrafların ve videoların detaylarını (tarz, aksesuar vb.) belirliyoruz. Böylece sanatsal dokunuşlarımızla ve profesyonel ekipmanlarımızı kullanarak (Full frame fotoğraf makinesi ve Canon L sınıfı lensler, paraflash, soft box ve difuser şemsiye) beğeninize en yakın sonuçlara ulaşıyoruz. Ayrıca Ankara 'da düğün fotoğrafları ve düğün hikaye videolarında drone (DJI Mavic Pro) ve aksiyon kameraları (GoPro Hero 4 Black) kullanarak eğlenceli ve keyifli görüntüler yakalıyoruz.

Ankara 'da düğün fotoğrafları çekimlerinde sizlerin ve misafirlerinizin fotoğrafları profesyonel fotoğrafçımız tarafından çekilerek anında yüksek çözünürlüklü 15X21 ebatında Ultra Premium Glossy fotoğraf kağıtlarına baskı alarak hizmet verilir. Video çekimleri profesyonel kameramanımız tarafından anlaşma koşullarına göre HD / Full HD kalitede Ultra geniş açılı kamerayla çekilir.

Genç ve dinamik ekibimiz, en özel gününüzü unutulmaz kılmak için güler yüzle, özenle ve disiplinle çalışmaktan mutluluk duymaktadır.

Siz Ankara 'da düğün fotoğraflarınız çekilirken sadece bu özel anlarınızın tadını çıkarın, keyfinize bakın, gerisini bize bırakın...

BİZİ TERCİH EDENLER